Vendor Search

 • Görüntüleme Görüntüleme: 989
 • Son güncelleme Son güncelleme:
 • Vendor Search sistemi oyuncuların evlerin bulunan vendorlarda (satıcılarda) satılan eşyaları kolaylıkla bulmanıza yarayan bir sistemdir. Vendor search sistemini görüntüleyebilmeniz için güvenli bir yerdeyken karakterin bağlam menüsünden vendor search opsiyonunu seçiniz.

  vendorsearch0

  Not: Vendor search opsiyonunu arkadaş düzeyinde veya daha yüksek erişime sahip olduğunuz evlerde veya guard zone olan bölgelerde kullanabilirsiniz.

  Vendor Search sizin için gerekli olan eşyayı isme veya kategorilerde belirtilen kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz. Seçtiğinizi kriterler menünün sağ tarafında belirecektir. İstediğiniz takdirden bu kriterleri "X" butonuna basarak kaldırabilirsiniz.

  1556223838625.png

  Aramak istediğiniz eşyaya ilişkin bilgileri tanımladıktan sonra search (arama) butonuna basarak oyunculara ait vendorlarda bulunan eşyaların listelendiği menü karşınıza çıkacaktır. Arama sonuçları listesinde istediğiniz kriterlere ilişkin eşyalar bulunuyor ise bu eşyaların üstüne gelerek özelliklerini görüntüleyebileceksiniz.

  vendorsearch_result

  Arama sonuçları menüsünde almak istediğiniz eşyanın fiyat bilgisi, eşyanın bulunduğu vendor'un hangi harita olduğu gibi bilgilerde yer almaktadır. Almak istediğiniz eşyayı belirlediyseniz "Create Map" (Harita Oluştur) opsiyonunu kullanarak vendora ulaşabileceğiniz bir harita çantanıza düşecektir.

  vendorsearch_map
  vendorsearch_maps


  Çantanıza düşen haritayı kullanarak satıcının bulunduğu bölgeyi görüntüleyebilir veya belirli bir ücret karşılığında bulunduğu lokasyona ışınlanabilirsiniz.

  vendorsearch_travel vendorsearch_shop