Spellweaving

28 Mayıs 2016
Spellweaving
 • [​IMG]

  Spellweaving, Magery den önemli derecede farklı olan büyü yapma tipidir. Dövüşte Magery kullanmayan bir oyuncu, spellweaving kullanmayı düşünebilir.

  Spellweaving büyüleri, yapılınca ellerinizdekileri çantanıza indirmez, spell channeling ekipmanına ihtiyacınız yoktur. Spellweaving, faster casting ve faster cast recovery bulunan ekipmanlardan etkilenir, maksimum 4 faster casting ve 8 faster cast recovery. Ayrıca büyüler bileşen harcamaz.

  Bu büyüleri yapabilmek için, arcanist olmalısınız bunun için de spellweaving questini tamamlamalısınız (Queste başlamak için Heartwood taki Aeluva veya Sanctuary deki Koole ile konusun). Tamamlandığında spellweaving kitabı, Arcane Circle ve Gift of Renewal büyülerin sahip olabilirsiniz.

  Spellweaving scrolları (Summon Fey Scroll ve Summon Fiend Scroll hariç) aşağıdaki yaratıkların lootlarından düşebilir:

  Dread Horn, Lady Melisande, Monstrous InterredGrizzle, Shimmering Effusion, Travesty, Abscess, Coil, Flurry, Gnaw, Grim, Grobu, Guile, Ilhenir, Irk, Lady Jennifyr, Lady Lissith, Lady Marai, Lady Sabrix, Lurg, Malefic, Master Jonath, Master Mikael, Master Theophilus, Meraktus, Miasma, Mistral, MougGuur, Putrefier, Pyre, Red Death, Saliva, Silk, Sir Patrick, Spite, Swoop, Szavetra, Tangle, Thrasher, Changeling, CrystalDaemon, CrystalHydra, Crystal Lattice Seeker, Crystal Vortex, Crystal Wisp, Fetid Essence, Hydra, Insane Dryad, Interred Grizzle, Minotaur, Minotaur Captain, Minotaur General, Minotaur Scout, Satyr, Troglodyte, Unfrozen Mummy, Virulent


  Summon Fey (Friend of the Fey), Summon Fiend (Fiendish Friends), Arcane Circle (The Human Blight - Unnatural Creations) ve Gift of Renewal Scroll (The Human Blight - Unnatural Creations) büyüleri sadece questlerden elde edilebilirler.


  Yetenek Geliştirme

  Skill seviyesinde yapılacak büyüler:

  • 0 - 37: Arkadaşınız varsa Arcane Circle, yoksa Nature's Fury veya Gift of Renewal
  • 37 - 38: Reaper Form
  • 38 - 75: Summon Fey or Summon Fiend
  • 75 - 100: Wildfire
  • 100 - 120: Word of Death