Peacemaking

 • Görüntüleme Görüntüleme: 2,498
 • Son güncelleme Son güncelleme:

Navigasyon

   Alchemy
   Anatomy
   Animal Lore
   Archery
   Arms Lore
   Begging
   Blacksmithy
   Bushido
   Camping
   Carpentry
   Cartography
   Chivalry
   Cooking
   Discordance
   Fencing
   Fishing
   Fletching
   Focus
   Healing
   Herding
   Hiding
   Imbuing
   Inscription
   Lockpicking
   Magery
   Meditation
   Mining
   Musicianship
   Mysticism
   Necromancy
   Ninjitsu
   Parrying
   Peacemaking
   Poisoning
   Provocation
   Remove Trap
   Snooping
   Spellweaving
   Spirit Speak
   Stealing
   Stealth
   Tactics
   Tailoring
   Throwing
   Tinkering
   Tracking
   Veterinary
   Wrestling
 • peacemaking.png

  Barış içinde yaşamak, yani böyle dragonla kucaklaşmak ya da bir blood elemental'e çiçek uzatmak ne güzel olurdu değil mi?

  Bu yetenek ile Musicianship yeteneğini kullanarak çaldığınız müzik etkisini kullanarak bir hayvanı (yetenek seviyesine bağlı) uyutabilir ve onunla kardeş kardeş yaşayabilirsiniz. Yaratık hasar aldıkça peace modundan çıkar.

  Peacemaking, bir bölge üstünde(kendinizi hedefleyerek) - bölgedeki tüm dövüş aktivitesini durdurur. Yaratıklar ve oyuncular hemen tekrar dövüşebilirler ama tekrardan atak yapmaları lazımdır.


  Animal Taming - Peacemaking Bağı

  Sunucumuzda oyuncular tarafından en çok sorun olarak görülen yeni versiyonla beraber Peacemaking ile saldırılması önlenip rahatlatılan hayvanı Evcilleştirmek (Tame) istediğin zaman saldırmaya başlamaktadır.

  Cu Sidhe, Dragon, Greater Dragon, Hiryu, Lesser Hiryu, Nightmare, Reptalon, RuneBeetle, Swamp Dragon, White Wyrm bu yaratıkların özellikleri her zaman kızgın olmalarıdır. Her zaman kızgın olduğundan ötürü Peacemaking yaptığınızda saldırılarını bertaraf edebilirsiniz. Ancak Tame etmek istediğiniz takdirde %95 şans ile size saldıracaktır. Bu yaratıkları evcilleştirmek için oyuncuların benimsediği yöntem yaratıkların canlarını azaltıp kaçmalarına izin verdikten sonra evcilleştirmeye çalışmaktır.

  Eski sürümlerde bu kadar geniş perspektif ile düşünülmediği için rahat rahat Peacemaking kullanılarak yaratık elde edilebilmektedir. Bu runuo ekibi tarafından zamanında bu şekilde yapıldı için insanlar alışmış olup bunun dışındaki sistemleri hata olarak değerlendirmektedir. Bu kesinlikle hata değildir. Olması gerekendir.

  Not: Yapılan güncelleme ile yukarıda belirtilen yaratıklarda minimum tame yeteneği 100 üstü olan yaratıklar Peac halde iken size %95 şans ile saldıracaktır.

  Yetenek Gelişimi

  Peacemaking yeteneğini geliştirmek göreceli olarak kolaydır. Peacemaking yeteneğini kullanın ve kendinizi hedefleyin ve her 10 saniyede tekrarlayın. Çantanızdaki müzikal enstrümana çift tıklayarak musicianship yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.