Peacemaking

17 Aralık 2017
Peacemaking
 • [​IMG]

  Barış içinde yaşamak, yani böyle dragonla kucaklaşmak ya da bir blood elemental'e çiçek uzatmak ne güzel olurdu değil mi?

  Bu yetenek ile Musicianship yeteneğini kullanarak çaldığınız müzik etkisini kullanarak bir hayvanı (yetenek seviyesine bağlı) uyutabilir ve onunla kardeş kardeş yaşayabilirsiniz. Yaratık hasar aldıkça peace modundan çıkar.

  Peacemaking, bir bölge üstünde(kendinizi hedefleyerek) - bölgedeki tüm dövüş aktivitesini durdurur. Yaratıklar ve oyuncular hemen tekrar dövüşebilirler ama tekrardan atak yapmaları lazımdır.


  Animal Taming - Peacemaking Bağı

  Sunucumuzda oyuncular tarafından en çok sorun olarak görülen yeni versiyonla beraber Peacemaking ile saldırılması önlenip rahatlatılan hayvanı Evcilleştirmek (Tame) istediğin zaman saldırmaya başlamaktadır.

  Cu Sidhe, Dragon, Greater Dragon, Hiryu, Lesser Hiryu, Nightmare, Reptalon, RuneBeetle, Swamp Dragon, White Wyrm bu yaratıkların özellikleri her zaman kızgın olmalarıdır. Her zaman kızgın olduğundan ötürü Peacemaking yaptığınızda saldırılarını bertaraf edebilirsiniz. Ancak Tame etmek istediğiniz takdirde %95 şans ile size saldıracaktır. Bu yaratıkları evcilleştirmek için oyuncuların benimsediği yöntem yaratıkların canlarını azaltıp kaçmalarına izin verdikten sonra evcilleştirmeye çalışmaktır.

  Eski sürümlerde bu kadar geniş perspektif ile düşünülmediği için rahat rahat Peacemaking kullanılarak yaratık elde edilebilmektedir. Bu runuo ekibi tarafından zamanında bu şekilde yapıldı için insanlar alışmış olup bunun dışındaki sistemleri hata olarak değerlendirmektedir. Bu kesinlikle hata değildir. Olması gerekendir.

  Not: Yapılan güncelleme ile yukarıda belirtilen yaratıklarda minimum tame yeteneği 100 üstü olan yaratıklar Peac halde iken size %95 şans ile saldıracaktır.

  Yetenek Gelişimi

  Peacemaking yeteneğini geliştirmek göreceli olarak kolaydır. Peacemaking yeteneğini kullanın ve kendinizi hedefleyin ve her 10 saniyede tekrarlayın. Çantanızdaki müzikal enstrümana çift tıklayarak Musicianship yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.