Ninjitsu

17 Aralık 2017
Ninjitsu
 • [​IMG]

  Ninjitsu, birçok seyde kullanislidir: yakin dövüste, Stealth ve hatta tasimada. Skill seviyenizi artirmak, daha yüksek seviye becerileri kullanmaniza imkan tanir ve etkilerini artirir.

  Ninja becerilerini kullanmak için, ninjitsu kitabiniz olmalidir. Kitaplar,Zento daki ninja trainerda mevcuttur, ve kitap içinde bütün beceriler vardir. Ozellikle daha yeni oyuncular için, animal form büyüsü kullanisli olabilir, çünkü yüksek skill seviyelerinde ,bir binek olmaksizin binek hizinda seyahat etmenizi saglar. Bu, eger bir ethereal binege binmeye yetkiniz yoksa kullanislidir.

  Ninjitsu kitabinda bulunan becerilere ilave olarak, ninjitsu(veya Bushido) skiline sahip olmadan kullanamayacaginiz çesitli Silah Becerileri vardir, genel olarak bunlar ninja ve samuray silahlarinda bulunurlar.

  Ninjitsu yeteneğinin geliştirlmesinde sıkıntı yaşadığından bahseden pageler aldığımız için bu paylaşımı yapmakta fayda görüyoruz. Bundan sonra bu konuda atılan pageler bu başlığa yönlendirilecektir.

  Aşağıdaki yöntem Test sunucumuzda denenmiştir. Ninjitsu yeteneğinizi Mokoto Jimada bulunan NPC lerden öğrenerek başlaya bilirsiniz ya da;  • 57,5 - 65: Focus Attack ( 30 ninjitsuda yeterlidir. Hızlı gelişmek için 57 ye kadar mirror images ile idman yapmanızı tavsiye ederim.)

  • 65 - 85: Shadow Jump ( Shadow jump ile devam etmek için Hiding ve Stealth yeteneklerine sahip olmanız gerekiyor. Hide olup Stealth modda hareket ettikten sonra shodow jup ile sıçrayarak yeteneğinizi gliştirebilirsiniz. 65 de Hiding lazım olacağı için 65 e kadar gelişirken aynı anda Hide yeteneğinizide geliştirebilirsiniz. Animal form kullanarak fare ya da tavşana dönüşerek denerseniz +20 stalth bonus alacaksınız bu işinizi kolaylaştıracak.)

  • 85 - 120: Death Strike (Focus Attack ve Death Strike ile gelişirken combat yeteneğine sahip olmak gerekiyor manalech özellikli silah ve mana rgnr özellikli zırh kuşanırsanız daha hzılı abilty kullanacağınız için daha hızlı gelişeceksiniz. Focus ve deatd strike yeteneklerinizi bir Cu Sidhe ye sahipseniz onu stay konumunda tutarak üzerinde idman yapabilirsiniz. Cu sidhe kendini bandaj lıyacağı için bu işinizi kolaylaştıracaktır yoksa başka bir pet kullarak tamerınızla tedavi ederek yetenek geliştirebilirsiniz. Newbie Dungeonda idman için yerleştirilmiş NPC leride yetenek geliştirirken kulana bilirsiniz .

  Ayrica ninjalara has birkaç uygulama daha bulunmaktadır:

  Smoke Bomb ve Egg Bomb - Bunlar çabuk gizlenmek için kullanılmaktadır.

  Shuriken ve ninja belt - Shuriken, zırh giyen oyunculara az zarar verir ama dikkatlerini dağıtmak için kullanışlıdır. Kullanılmadan önce ninja belt içinde tutulmalıdır ve bir tane atmak için eliniz boşta olmalıdır.

  NOT: Eğer bu yeteneği geliştirecek iseniz karakterinizde diğer yeteneklere başlamadan önce başlamanız tavsiye edilir. Yetenek toplamınız arttırkça geliştirme zorlaşmaya başlar..