Musicianship

 • Görüntüleme Görüntüleme: 2,407
 • Son güncelleme Son güncelleme:

Navigasyon

   Alchemy
   Anatomy
   Animal Lore
   Archery
   Arms Lore
   Begging
   Blacksmithy
   Bushido
   Camping
   Carpentry
   Cartography
   Chivalry
   Cooking
   Discordance
   Fencing
   Fishing
   Fletching
   Focus
   Healing
   Herding
   Hiding
   Imbuing
   Inscription
   Lockpicking
   Magery
   Meditation
   Mining
   Musicianship
   Mysticism
   Necromancy
   Ninjitsu
   Parrying
   Peacemaking
   Poisoning
   Provocation
   Remove Trap
   Snooping
   Spellweaving
   Spirit Speak
   Stealing
   Stealth
   Tactics
   Tailoring
   Throwing
   Tinkering
   Tracking
   Veterinary
   Wrestling
 • musicianship.png

  Musicianship (Müzisyenlik), ne kadar iyi bir tameci olursanız olun, bu skill olmadan büyük hayvanlarla başedemezsiniz :). Müzik çalmanın size bu konuda ne yararı olabilir dersiniz?

  Bazı hayvanları uyutmak için müzik çalarsınız. Ve çaldığınız müzik etkileyici olsun ki uyutabilesiniz. Öyleki 'Peacemaking' olarak bilinse de, şöyle bir şehirde çaldığınız müzikten etkilenip savaşı bırakacak bir çok Sosarialı biliyorum ben.

  Müzik çalmak için iki defa çalgıya tıklayın (Tambourine, Flute, Trumpet vs). Bu şekilde skill sadece müzik çalmaktır. Peacemaking, Discordance, Provocation gibi skilller için bu skill gerekmektedir.

  Müzikal Enstrümanlar
  Birkaç çesit müzikal enstrüman vardir, ama etkileri genelde aynidir. Hafif bir enstrüman kullanmak (tambourine gibi) yararlidir çünkü çantanizda daha az yer kaplar. Bazi oyuncular, bir lute(ud) tercih ederler çünkü çalan sarkidan basari ile basarisizlik arasindaki fark kolay anlasilir.

  Bazi enstrümanlar Exceptional olarak etiketlenmislerdir. Exceptional enstrümanlar,usta carpenterlar tarafindan imal edilirler ve kullanildiklarinda, barding skillerinize ilave bir bonus saglar.

  Bazi enstrümanlar Slayer olarak etiketlenmislerdir: mesela spider slayer, daemon slayer, exorcism vb. Bu enstrümanlar o yaratik grubuna karsi bir bonus saglarlar, exceptional enstrümanlardan bile fazla. Buna ragmen, o gruba girmeyen yaratiklara karsi, slayer enstrümanlar normal enstrümanlara göre daha az etkilidirler.