Meditation

29 Nisan 2016
Meditation
 • [​IMG]

  Kısa bir geliştirme sürecinden sonra meditation yeteneğiniz efor sarf etmeden 100'e ulaşacaktır. Aktif olarak bu yetenekleri geliştirmenize gerek yoktur, çünkü mana dolarken kendiliğinden gelişecektir.

  Meditation yeteneği, pasif olarak mana regeneration oranınızı etkiler.

  Meditation ayrica aktif bir yetenektir. Skill listesinden bu yeteneği aktive edin böylece meditation yapmaya başlayacaksınız. Meditasyon yaparken, mananız normalden daha hızlı oranda yenilenecektir. Herhangi bir hareket yapmak (yürümek gibi) veya birinin size saldırması konsantrasyonu bozacaktır ve meditasyon duracaktır.

  Meditasyon yaparken, metal, scale, studded veya bone armor giyemezsiniz. Sadece kumaş ve studded olmayan deri giyilebilir. Deri ve kumaş, "medable" zırh olarak bilinir. Medable (meditasyon yapılabilir) olmayan zırhları kullanmak isteyeceğiniz durumlar olmasına rağmen eğer 5 parça medable zırh giyiyorsanız 1 parça medable olmayan zırh bile giyseniz bütün şeyi mahvedecektir ve tüm zırhınız medable olmayan olarak algılanacaktır.

  Medable olmayan zırh, aktif ve pasif meditasyonu etkiler. Medable olmayan zırh giymek mana regeneration oranınızı düşürecektir.

  Unutmayın ki, metal, scale, studded ve bone armor eğer "mage armor" özelliği taşıyorsa medable'dir. Ayrıca aktif meditasyon yaparken, eğer silah ve kalkanınız da spell channeling özelliği yoksa otomatik olarak bunlar elinizden indirilecektir.