Meditation

 • Görüntüleme Görüntüleme: 2,214
 • Son güncelleme Son güncelleme:

Navigasyon

   Alchemy
   Anatomy
   Animal Lore
   Archery
   Arms Lore
   Begging
   Blacksmithy
   Bushido
   Camping
   Carpentry
   Cartography
   Chivalry
   Cooking
   Discordance
   Fencing
   Fishing
   Fletching
   Focus
   Healing
   Herding
   Hiding
   Imbuing
   Inscription
   Lockpicking
   Magery
   Meditation
   Mining
   Musicianship
   Mysticism
   Necromancy
   Ninjitsu
   Parrying
   Peacemaking
   Poisoning
   Provocation
   Remove Trap
   Snooping
   Spellweaving
   Spirit Speak
   Stealing
   Stealth
   Tactics
   Tailoring
   Throwing
   Tinkering
   Tracking
   Veterinary
   Wrestling
 • meditation.png

  Kısa bir geliştirme sürecinden sonra meditation yeteneğiniz efor sarf etmeden 100'e ulaşacaktır. Aktif olarak bu yetenekleri geliştirmenize gerek yoktur, çünkü mana dolarken kendiliğinden gelişecektir.

  Meditation yeteneği, pasif olarak mana regeneration oranınızı etkiler.

  Meditation ayrica aktif bir yetenektir. Skill listesinden bu yeteneği aktive edin böylece meditation yapmaya başlayacaksınız. Meditasyon yaparken, mananız normalden daha hızlı oranda yenilenecektir. Herhangi bir hareket yapmak (yürümek gibi) veya birinin size saldırması konsantrasyonu bozacaktır ve meditasyon duracaktır.

  Meditasyon yaparken, metal, scale, studded veya bone armor giyemezsiniz. Sadece kumaş ve studded olmayan deri giyilebilir. Deri ve kumaş, "medable" zırh olarak bilinir. Medable (meditasyon yapılabilir) olmayan zırhları kullanmak isteyeceğiniz durumlar olmasına rağmen eğer 5 parça medable zırh giyiyorsanız 1 parça medable olmayan zırh bile giyseniz bütün şeyi mahvedecektir ve tüm zırhınız medable olmayan olarak algılanacaktır.

  Medable olmayan zırh, aktif ve pasif meditasyonu etkiler. Medable olmayan zırh giymek mana regeneration oranınızı düşürecektir.

  Unutmayın ki, metal, scale, studded ve bone armor eğer "mage armor" özelliği taşıyorsa medable'dir. Ayrıca aktif meditasyon yaparken, eğer silah ve kalkanınız da spell channeling özelliği yoksa otomatik olarak bunlar elinizden indirilecektir.