Inscription

 • Görüntüleme Görüntüleme: 9,018
 • Son güncelleme Son güncelleme:

Navigasyon

   Alchemy
   Anatomy
   Animal Lore
   Archery
   Arms Lore
   Begging
   Blacksmithy
   Bushido
   Camping
   Carpentry
   Cartography
   Chivalry
   Cooking
   Discordance
   Fencing
   Fishing
   Fletching
   Focus
   Healing
   Herding
   Hiding
   Imbuing
   Inscription
   Lockpicking
   Magery
   Meditation
   Mining
   Musicianship
   Mysticism
   Necromancy
   Ninjitsu
   Parrying
   Peacemaking
   Poisoning
   Provocation
   Remove Trap
   Snooping
   Spellweaving
   Spirit Speak
   Stealing
   Stealth
   Tactics
   Tailoring
   Throwing
   Tinkering
   Tracking
   Veterinary
   Wrestling
 • inscription.png

  Inscription için birkaç kullanım vardır. Birincil olan,
  scroll.png
  büyü parsömenleri (spell scrolls) imal etmektir. Scroll yapmak mana, bileşen ve boş parsömen harcar. Yapmak istediğiniz her büyü scrollu için ek olarak, büyü kitabınızda o büyüye sahip olmanız gerekir. Ayrıca bir
  scribes_pen.gif
  scribe's pen, büyü parsömenlerini yapmak için gereklidir.

  Büyü scrollarının ana kullanımı, bunkarı büyü kitabına koymaktır ve bu kitapları satmaktır; direk scrolları yıklayarak büyü yapan çok az oyuncu vardır. Bazen oyuncular energy vortex scrollarını kullanırlar,100 Magery yeteneğinde daha yüksek başarı için ve belki de yüksek Chivalry fc ye sahip olmak için magery lerini kısıtlayan oyuncular bu scrolları kullanabilirler. Son olarak, recall scrolları bazen runebooklar içine atılarak resarj yapılabilir.

  Çoğu oyuncu inscription yeteneğini sadece dövüş amaçları için geliştirirler. 100 inscription seviyesinde, büyüleriniz yaklaşık olarak 10% daha fazla hasar verirler. Ek olarak, magic reflection büyüsü etkisi artar. 100 inscription seviyesinde, eğer hem reactive armor hem de magic reflection büyüsünü yaparsanız, her resistinize ilave +5 bonus alırsınız.

  lnscription ile kitapları kopyalamak (yeteneği direk olarak skill listesinden kullanın) veya bulk order book gibi şeyleri imal edebilirsiniz.

  Bir scribe's pen ile büyü kitapları da imal edebilirsiniz. Yapılabilen 2 tip büyü kitabi vardır:

  1. Sihirsel özellikler içerebilen büyü kitabi. Bu kitaplar büyüleri içinde tutabilir, ve imal edildiğinde, 3 sihirsel özelliğe sahip olma şansı vardır. Özelliklerin sayısı ve kalitesi, imal edilecek kitabin tipindeki büyüleri yapma yetenek seviyenize bağlıdır (magery, Mysticism veya Necromancy). Eğer büyü kitabını elinizde bir silah gibi tutarsanız, bu sihirsel özellikleri alacaksınız. Tipik olarak, bu büyü kitapları için en kullanışlı özellik Slayer özelliğidir. Bir slayer büyü kitabi tutarken, çoğu büyü ilgili yaratık tipine karşı çifte hasar verir, harm ve mind blast büyüleri hariç.
  2. Enhance edilebilir büyü kitabı normal büyü kitabı gibi kullanılamaz. Büyü scrolları içine atılmaz. Buna rağmen, bu kitabı elinizde tutabilirsiniz ve ilgili sihirsel özellikleri alırsınız. Bir enhance edilebilen büyü kitabi imal edildiğinde, sihirsel özellik içermeyecektir. Bir mücevherin özellikleri kitaba uygulanabilir: enhance edilebilen kitaba çift tıklayın, mücevheri hedefleyin, ve mücevher kitap yarafından absorbe edilecektir. Bu geri dönüşümü olmayan bir uygulamadır.
  Skill Geliştirme

  lnscription yeteneğini geliştirmek için, her skill seviyesinde aşağıdakileri uygulayın.

  NOT: Lower mana cost zırhının etkisi yoktur, ama mana regeneration yardımcı olabilir. Eğer mümkünse, lich form kullanarak veya shadow wisp yaratarak, mana regenerationi arttırın.

  • 0 - 50: Skill listesinden inscription yeteneğini kullanarak kitapları kopyalayın
  • 50 - 61: Energy Bolt veya Invisibility
  • 61 - 75.1: Flamestrike
  • 75.1 - 100: Resurrection