Hiding

17 Aralık 2017
Hiding
 • [​IMG]

  Gizlenme becerisi bir skill olarak önceye göre güçlü olmasa bile yine de kullanislidir. Gizlenmek için baska yollar vardir - invisibility büyüsü kullanmak, smoke/egg bombalari kullanmak, ve gelecekte, bir invisibility potionu içmek. Fakat hiding skilini kullanmak (skill listesinden aktive edilir) gizlenmeyi ani gerçeklestirir ve baska bir araç,alet,kaynak gerektirmez. Kullanisli oldugu birçok durum vardir. lnvisibility büyüsünün aksine, bu skili kullanarak gizlenmenin süresi geçmez; kendinizi görünür yapincaya kadar gizlenmis olarak kalabilirsiniz veya biri sizi belirleyinceye kadar.

  Eger fark edilmisseniz, kisa bir süre için yeniden gizlenemezsiniz (veya invisibility büyüsü gibi gizlenmek için baska bir yol kullanamazsiniz) .

  Hiding skilini kullanmanin temel sakincalari, her 10 saniyede bir defa kullanilabilmesi ve size saldiran birinin görüs açisi içindeyseniz kullanilamamasidir.

  Normal kullanim için aktive edilmesinin yaninda, hiding skiline sahip olmak önemlidir çünkü Stealth skilini gelistirmek için ön kosuldur.

  Bir evin içinde gizlenme girisimi skill seviyesine bagli degildir. Ayni sekilde, hiding skili bir evin içinde gelistirilemez.

  Hiding skilini gelistirmek için, her 10 saniyede bir bu skili kullanin.