Healing

17 Aralık 2017
Healing
 • [​IMG]

  Healing yeteneği, kendinizi veya başka bir karakteri bandaj yardımıyla iyileştirmeye yarar. Yüksek skill seviyelerinde, bandajları zehir gidermede ve hatta ölüleri diriltmede kullanabilirsiniz.

  Healing yeteneğini kullanmak için, "[band" veya "[bandageself" komutu kullanabilirsiniz.

  Healing yeteneğinin ne kadar iyileştireceği Anatomy yeteneğinin yüksek olması ile etkilidir. Ayrıca kadar hızlı bandaj yapacağınızı dexterity değeri etkiler. Bandaj hızınız, dexterity değeri ile orantılıdır. Dexterity arttıkça, kendinize daha hızlı bandaj basarsınız. Ama düşük dexterity seviyelerinde bile, bandaj basma süresi 10 saniyenin üstünde olmayacaktır.

  Başka birini iyileştirirken, bandaj basma her zaman 2 saniye alacaktır.

  Healing yeteneğinin geliştirmenin birçok yolu bulunmaktadır. Hasar almak için bir yol bulun ve bandaj kullanın. Uygun bir yol da Necromancy geliştirmektir. Lich formunda iken ölüm tehlikesi olmadan yavaş yavaş can kaybedersiniz. Böylece lich formunda durabilirsiniz ve yeteneğinizi usta oluncaya kadar bandaj basarak geliştirebilirsiniz. Ayrıca Antreman sahasında bulunan Dummyler canlılara saldırarak canınızı düşürebilir ve bandaj basabilirsiniz.