Castle Blackthorn Dungeon

 • Görüntüleme Görüntüleme: 3,413
 • Son güncelleme Son güncelleme:
 • Blackthorn mağarası, Britain şehrinde bulunan Blackthorn Kalesinin içinde bulunmaktadır. Blackthorn kalesine binek ve evcilleştirişmiş yaratıklarınızla giremezsiniz. Girmeye çalıştığınız zaman binek veya yaratıklarınız animal trainer'a stable edilirler. Ancak mağara girişinde bulunan hitching post'dan yararlanarak stable edilen binek veya yaratıklarınızı alabilirsiniz.

  Blackthorn mağarası içerisinde 3 kısım bulunmaktadır.

  bulunmaktadır.


  CBD_CatacombsMap_Labeled.jpg

  Blackthorn mağarasın öldürdüğünüz yaratıklarda şansa bağlı olarak "The Crest Of Minax" uzantılı Minax artifactler düşmektedir.


  crown_agent1.jpg  Bu artifacler Blackthorn Kalesinde bulunan "Agent of the Crown" tarafından puana dönüştürülerek Npc tarafından verilen ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Ödülleri görmeniz için Npc'ye çift tıklamanız yeterlidir.


  agentofthecrown.png

  Invasion System (Saldırı Sistemi)

  Blackthorn mağarasının kuzey kısmında bulunmaktadır. Invasion alanında (Moonglow, Britain, Yew, Minoc, Trinsic, Skara Brae, Magincia, Jhelom, Vesper) şehirlerinin bazı kısımları yer almaktadır. Her seferinde yaratıklar bu şehirlerin birinde belirlenir ve görevleri light house'u korumaktır. Yaratıkların başında saldırılamayan ustalar bulunmaktadır. Tüm yaratıkları öldürdüğünüz takdirde bu ustalar saldırılabilir hale gelecektir. Böylece light house'a saldırıp yıkarak kazanacaksınız. Kazandığınız takdirde ödül olarak Minax artifact kazanırsınız.


  lighthouse.png
  NOT: Blackthorn mağarasında iken mağara içinde başka bir lokasyona gönderilme, zehirli gaz etkisinde kalma, görünmez halde iken görünür hale gelme ihtimaliniz bulunmaktadır.