Animal Lore

17 Aralık 2017
Animal Lore
 • [​IMG]

  Animal Lore, hayvanların ve yaratıkların bilgilerini, statlarını görmek için kullanılır. Bu sadece animal tamerlar için değil, avlarını değerlendirmek isteyen avcılar için de kullanışlıdır. Yetenek, yetenek listesinden aktive edilebilir.

  110 yetenek seviyesinin altında evcilleşmiş hayvanların bilgisine bakabilirsiniz. 110'a ulaştığınızda, evcilleştirilebilen yaratığın evcilleştirilmeden önce bilgilerine bakabilirsiniz. 120 animal lore da, herhangi hayvan ya da yaratığın bilgisine bakabilirsiniz. Bu yetenek ile insanlara bakılamaz.

  Animal Lore yeteneği ayrıca Veterinary yeteneği için bir etmendir. Daha yüksek animal lore yeteneği, hayvanlara bandaj basarken daha etkili sonuç verecektir.

  Son olarak, daha yüksek animal lore, animal trainer NPC'de daha çok ahırda boş yer sağlar. Daha çok hayvanınızı ahıra koyabilirsiniz.

  Animal Lore yeteneği, Animal Taming ve Veterinary geliştirirken otomatik olarak artacaktır. Eğer hala animal lore'u geliştirmeye ihtiyacınız varsa, bu yeteneğin aktif kullanımı yeteneğinizi arttıracaktır.