Yeni oyuncular için rehber gerekiyor

Konusu 'YARDIM, SORU-CEVAP / HELP, Q&A' forumundadır ve kahramane tarafından 26 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. kahramane

kahramane Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslında bir kaç gündür discord'dan da sorular soruyorum bir yandan da araştırmalar yapıyorum girip çıkıyorum her yere fakat böyle tek başına da öğrenilecek şey değil. Çünkü oyunda da ilerleyebilmek gerekiyor fakat oyunun başkangıcı için bir rehber yok. Bu forumda TAMER karakter için biraz rehber buldum https://forum.quingis.com/wiki/tamer-rehberi/ burada bir de https://forum.quingis.com/threads/tamer-yardım.847/ konusunda Equinox 'un verdiği cevap var lasiklere alternatif olarak Bake-Kitsune, Rune Beetle ikilisi iş yapar. PS bastıktan sonra Greater Dragon ve Cu Sidhe'ye geçersiniz. Bonded süresi 2 gündür.. Mesela bunlar çok iyi bir rehber çünkü run uo ya geçmiş birisi kendini çıplak hissediyor. Skilleri bir şekilde skill kasma alanında kasıyorsun ama sonra " ne yapacağım ulan ben ?" diye kendie soruyorsun :)

Bir başka forumda da şöyle bir soru cevapla karşılaştım biraz hislerime tercüman olmuş aynı kaderi paylaştığımı düşündüğüm insan yazmış bunları.

Mesela bazı öneriler görüyorum şu skill'i kas diye bu eksik kalıyor. Şöyle bir rehber çok çok faydalı olur mesela; 1- Animal Taming yeteneğini 100 yap. 2- Moongate kullanarak şu haritaya ve şuraya gidip bu hayvanları tame yapıp onları kullanabilirsin v.s.
    Çünkü yeni başlayan insan ancak sağda solda kedi köpek kesebiliyor gidip bir yaratığa saldırayım dedim doğduğuma pişman etti :D
    Mesela Tailoring, Bsmthing v.b. craft skillerini kasıp BOD yapıp geliştirdikten sonra Imbuing ile kendine silah yapabilirsin v.s. ama bu imbuing için gereken elmaslar, madenler v.s. Lich Lord 'dan çıkar v.b. şekilde öneriler de almak gerekiyor. Şimdiden discord ve benzeri yerlerde bunları öğrenmek için soracağım sorulardan dolayı özür dilerim :)

Umarım kendimi anlatabilmişimdir, sürç-i lisan ettiysek affola.

Teşekkürler.

2. Equinox

Equinox Kıdemli Oyuncu

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
  3. kahramane

kahramane Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet usta burayı sürekli açık tutuyorum. Çok yardımı oldu yavaş yavaş yolumu buluyorum oyundaki arkadaşların yardımıyla. Daha soracağım çok soru var kaybolmayın bir yere :))

Sayfayı Paylaş