Taş Devrinden Kalan Oyuncu....

• Konbuyu başlatan hacıbaba
  • Başlangıç tarihi
H

hacıbaba

Guest
Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra ultimaya yeniden başladım lakin kendimi taş devrinden gelmiş gibi hissediyorum macro ya bırakan arkadaşlar şlk gün bilmediğim için mağden de makro bırakılan charlarlan sohbet en güzeli budur herhalde o fotorafı çekebilseydim daha iyi olucaktı amma bu ilki :)

Tame chara gelirsek unuttuğumuz bazı olaylar veya paslanıp yavaşladığımız doğru pratik amaçlı ormanda ama bu sefer macroya bırakılan charlara kızma hani biraz antreman sahası olarak kendimi geyik ayı kurt kuzu vs. kesmeğe adadım hani ormanda dolaşırken kurtlan felan inek kesen biri görürseiniz o benimdir neyseki bi arkadaş buldumda kendime sağ olsun onun sayesinde bir drake tame edebildim biraz adam gibi artık kurtlan inek felan kesmeyi bırakıcam :)

not:Yardımları için The Glorious Zeynaa Balzack arkadaşa çok teşekkür ederim

şimdilik bu kadar yeter ilerleyen zamanda yenileri gelicektir bunlar başlangıç aşaması gaflarım doğal olarak ilerledikçe eski düzeneğimi kurmaya başladıkça unuttuğum bazı konuları deneme yanılma yöntemi ile test ederken arada komik anların fotoğrafları veya videoları ile eşlik etmeye devam edeceğim gülün ama fazla sövmeyin....

Herkese iyi oyunlar....

Hoşgeldiniz, oyunda Xylope soyadlı herhangi bir karakter görürseniz bana bi seslenin yardımcı olmak isterim.