Sampire

Quebara

Yeni Üye
10 Tem 2017
20
7
3
Bana göre en iyi Sampire karakterin özelliklerini sıralicam yeni gelen arkadaşlara belki yardımı dokunur alternatif build leri de duymak isteriz.

Öncelikle Sampire karakter nedir bildiğim kadarı ile sizle paylaşayım. Öncelikle en az dmg'i alıp verebildiği kadar en fazla damge i vermek için yapılan bi karakter, solo mini champler , bosslar etc. gibi tek başına veya gurup ile çok daha hızlı bir şekilde farm yapmak için kullanılan karakter. Bu karakter oyundaki vazgeçilmez pvm , farm karakteriniz olucak AoS' daki tamer karakterler neyse burda da Sampire karakterler öyle ama daha efektif ve daha hızlı sonuç veren bir builde sahip. Sampire karakterle yapamayacagınız şeyler de var tabi bu yüzden tamer ları es geçmemek gerek serverda çok güçlü tank petler bulunmakta bazen Sampire karakterinizin tanklayamadığı veya daha rahat kasmasını sağlamak için tamer larda bazı noktalarda kilit karakterlerdir.

Sampire ( Elf )

Skill's:

120 Parry
120 Bushido
120 Swordsmanship
100 Necromancy
100 Anatomy
80 Tactics
80 Chivlary
( Eğer imkanı olan tactics e +30 skill verebilir ring ve bradan )

Stats:

100 Str ( +5 Warrior Gift )
120 Dex
10 İnt ( +20 Mana Racial )
----------------------------------
120 Hp ( min )
160 Stamina ( min )
45 Mana ( min )
( 150 dex ve str capi var Str ve Dex Bonus larınıa göre statlarınızı ayarlarsanız gereksiz stat kaybı yaşamazsınız Hits Points e de dikkat edin +25 maksimim alablieceginizdir butun sete hp bonusu dizip robe dan yüzüklerden vs gelen ekstra hp bonusları bosa gider eğer Condemend Robe kullanıyorsanız +23 ( +20 set veya yüzüklerden +3 condemend robe'dan ) yapsanız yeterli olur. Mana 60 65 yapsanız fazlasıyla yetiyor Staminayı nekadar yükseltirseniz okadar rahat edersiniz. )

-----------------------------------

Mods:

%40 HCI ( min )
%20 DCI ( min ) ( Divine Fury den gelen -20 ile 0 da sabit kalır )
Lmc 20 ( min ) ( % 30 40 Fazla bile gelir imkanınız yoksa fazla uraşmanıza gerek yok ) ( Studded set tavsiye ederim pasif %3 lmc bonusu var zaten %20 ile yeteri kadar lmc bonusunu elde edersiniz )
Psy - 65
Fire - 70 ( -25 Vampiric Formdan gelir o yüzden 95 Fire resist )
Cold - 60
Poi - 50
Energy - 70

Resistler min imkanınız oldugu zaman hepsini 70 lemelisiniz ( elf - 75 Energy ) + 95 Fire Resist

%80 Damge Inc ( min )

Çeşitli Artifact ler ile Setinizin verdiği bonusları Boostlayabilirsiniz Tavsiye ettiğim artiler :

- Gauntlets of Nobility'yi DF den düşen recipe ile Gloves Of Feudal Grip yaparak Hem dmg hem stamina ve str bonusu aynı zamanda düzgün resistleri ile setinizin vazgeçilmez parçası olabilir.
- Leggings Of Bane'i de DF den düşen recipe ile Britches Of Warding yaparak HCI & LMC & stamina ve resist llere vereceği güzel oranlar sayesınde setiniz daha stabil olabilir
- Britches Of Warding e alternatif olarak Devourer of Souls [Renowned] 'dan kolaylık ile düşürebileceğiniz Animated Legs Of the Insane Tinker Swing Speed ve stam bonusu ile setinize yardımcı olabilir.

Yüzük ve bileziklerde sacede lootdan cıkan %10 Swing Speed bonus ile imbuladıgınızda %20 Swing Speed + Tınker Leggings ile %30 150 staminaya kadar 1.25 sn de vuruş yapabilirsiniz.

-----------------------------------------
Skills:

120 Parry
150 Dex
120 Bushido ile Cift elli silahlarda %41 şansla block yapabilirsiniz bu yüzden size bushido da ki Counter Attack skillini tavsiye ederim.
Eğer tanklamakta sıkıntı yaşadığınız yaratıklar varsa onlardada bushido daki Confidance skillini tavsiye ederim.
Silahlarda zaten tekli targetlarda Double Damge Area olarak da Whirlwind kullanmanızı öneririm.
Mastery den defans kırmak için Onslaguht skilli ni tekli targetda kullanabılırsınız
Stamina 150 nin altında dusunce bildiginiz gibi Divine Fury
Surekli Consecrate Weapon
Blood Oath Etkisinde hemen cure lemek için Remove Curse ( Civlary )

----------------------------------------------

Virtue

Honor** Mutlaka kasın 3. seviyeye getirin ne keserseniz kesin mutlaka bütün yaratıklarda kullanın.
Sacriface ( Çok fazla pvm yaptıgınız için fame ve karma zaten kolaylıkla kasılıyor sacriface kasarsanız zor durumlarda kendınızı resleyerek yine kendınıze yardımcı olabilirsiniz.
 
Son düzenleme: