Ninjitsu Yeteneğinin Geliştirilmesi hk.

Kairos

Quingis Staff
Yönetici
8 Eyl 2014
9
2
8
quingis.com
Ninjitsu yeteneğinin geliştirlmesinde sıkıntı yaşadığından bahseden pageler aldığımız için bu paylaşımı yapmakta fayda görüyoruz. Bundan sonra bu konuda atılan pageler bu başlığa yönlendirilecektir.

Aşağıdaki yöntem Test sunucumuzda denenmiştir. Ninjitsu yeteneğinizi Mokoto Jimada bulunan NPC lerden öğrenerek başlaya bilirsiniz ya da;  • 57,5 - 65: Focus Attack ( 30 ninjitsuda yeterlidir. Hızlı gelişmek için 57 ye kadar mirror images ile idman yapmanızı tavsiye ederim.)

  • 65 - 85: Shadow Jump ( Shadow jump ile devam etmek için hiding ve stealth yeteneklerine sahip olmanız gerekiyor. Hide olup stealth modda hareket ettikten sonra shodow jup ile sıçrayarak yeteneğinizi gliştirebilirsiniz. 65 de Hiding lazım olacağı için 65 e kadar gelişirken aynı anda Hide yeteneğinizide geliştirebilirsiniz. Animal form kullanarak fare ya da tavşana dönüşerek denerseniz +20 stalth bonus alacaksınız bu işinizi kolaylaştıracak.)

  • 85 - 120: Death Strike (Focus Attack ve Death Strike ile gelişirken combat yeteneğine sahip olmak gerekiyor manalech özellikli silah ve mana rgnr özellikli zırh kuşanırsanız daha hzılı abilty kullanacağınız için daha hızlı gelişeceksiniz. Focus ve deatd strike yeteneklerinizi bir Cu Sidhe ye sahipseniz onu stay konumunda tutarak üzerinde idman yapabilirsiniz. Cu sidhe kendini bandaj lıyacağı için bu işinizi kolaylaştıracaktır yoksa başka bir pet kullarak tamerınızla tedavi ederek yetenek geliştirebilirsiniz. Newbie Dungeonda idman için yerleştirilmiş NPC leride yetenek geliştirirken kulana bilirsiniz .
 
Moderatör tarafında düzenlendi: