Nargile Keyfi

Argalep

Administrator
Yönetici
1 Ağu 2014
210
38
28
İstanbul
www.quingis.com
nargile-ve-elektronik-sigaraya-dikkat-5447addde1353.jpg

Nargile içmeye başlayalı tam 10 sene oldu. Bu meredi kimi zaman güzel bir muhabbet için, kimi zamanda arkadaşlarımın dertlerini dinlerken içerim. Hayatta yaparken en sevdiğin şeyi sorsanız ilk üçte nargile kesinlikle vardır. 

Üniversite yıllarında başladığım zamanlarda eve gittiğimde yatağın yerini zor buluyordum (Sene 2003). İçmeyen kardeşlerim ve arkadaşlarıma kesinlikle içmemelerini tavsiye ederim. Bırakırım diyeni çok duydum ancak bırakanı çok nadir gördüm. Konuyu içen arkadaşlara yönelik açtığımı belirtmek isterim.

İçtiğim Nargile Tütünleri:

• Bahreyn Elma-Nane (2 senedir favorim)
  • Nane-Limon
Tavsiye Ettiğim Nargile Mekanları

1. Keyf-i Mekan (Koşuyolu)
  2. Moda Reçel (Moda)
  3. Moda Cafe (Moda)
  4. Yalı Cafe (Maltepe - Erenköy)
  5. Şato Cafe (Maltepe)
  6. Balkoon Cafe (B. Çamlıca)

Argalep sana tavsiyem El-fakher Üzüm -az nane /El -fakher Elma -Damla- az nane /.

Ankara da Ümitköy-Narquilla

Balgat-Osmanlı (Çayla ve salaş ortamıyla müthiş bir yer)

Marcho Pasha (Yaklaşık 35 lira yapmışlar nargileyi çok pahalı ama hizmet güzel)

Köroğlu -Bıyık

İzmir-Bostanlı-Bıyık

Ankara tarafına gelirseniz bir nargile organizasyonu yaparız. :)

Eskiden Ankara'ya gelirdim. O zamanlarda Seyir Cafe'ye giderdim. Ümitköy'de halen duruyor mu bilmiyorum. El-Fakher Üzüm içmiştim fakat uzun süreli içtiğimde tadı çok bozulmuştu. 

Fiyat konusunda malesef giderek pahalı olmaya başladı. Maliyeti ortalama 2 TL olmasına rağmen..

Seyirin olduğu yere başka cafe açıldı ama Beşevler de seyir var şu an,pahalı olması da benim için iyi oluyor oto kontrol niyetine yoksa ipin ucu kaçıyor bazen. :)

Seyir eski yerindeyken imba waffle yapardi şimdi villadan bozma mekanlarında - hizmet vermeye devam ediolar artık tavsiye etmem :)

Waffle için Ankara'da Bahçelievler levent waffle 7cadde eski garantıden girince...Dondurmalı istenirse eğer yine Bahçelievler'de Benzin iyidir :)

Blackmailer' Alıntı:
Waffle için Ankara'da Bahçelievler levent waffle 7cadde eski garantıden girince...Dondurmalı istenirse eğer yine Bahçelievler'de Benzin iyidir :)

OOoo Waffle için Moda Kemal Usta tek geçiyorum.

Waffle İçeriği:
  • Çilek
  • Muz
  • Kivi
  • Kestane
  • Beyaz Çiko
  • Sütlü Çiko 
bunu yiyorsun sonra eve koşar adım marş marş :D