Interstellar[Yıldızlar Arası]

Konusu 'KONU DIŞI / OFF TOPIC' forumundadır ve Duriel Deadingly tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Herkese selamlar film çıkalı uzun süre olmasına rağmen yeni gitme fırsatı bulabildim,film hastalığı olan bir insan olarak ender tavsiye edeceğim filmlerden biri.Ufkunuzu ve vizyonunuzu gelişterecek bir film olduğunu düşünüyorum.İzleyen veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarla tartışmak isterim.

Konu:Bilm Kurgu
    İçerik;Kuantum fiziği[Einstein teoremi]/Paralel Evren,Çekim Yasası,Murphy Kanunları
    IMDb:8,9
    Trailer;

2. Argalep

Argalep Administrator Yönetici

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Başarılı bir film izledim. İzlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim ..

3. Bilim Kurgu çıtasını alıp 2 3 basamak yukarı çıkartan 4. boyut konusunda acaba dedirten bir film. Astrofizik konusuna hakim olan ve ilgi duyan herkes kesinlile izlemeli diğer arkadaşlarda zaman bükülmesi, solucan deliği, görecelik kuramı, izafiyet kanunu hakkında ufak fikirler edindikten sonra izlenmesi şiddetle tavsiye edilen film

4. shimmy

shimmy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Kız arkadaşınızla izlemeyin sorularla bunaltabilir. Kız arkadaşa ofsayt'ı anlatıp arkasından hadi birde sen anlat demekle aynı etkiyi yaratır.

5. Kızlar bizden bilgili öyle deme:)

6. shimmy

shimmy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    bana ofsaytın tanımını yapsın sırtıma vurup nikah dairesine götürürüm :D

7. Büyüdüler abi kızın biri geçen bana fifa mı oynuyorsun pes mi diye sordu vaziyeti sen düşün.

Sayfayı Paylaş