HBO Hacklendi!

Argalep

Administrator
Yönetici
1 Ağu 2014
210
38
28
İstanbul
www.quingis.com
Dünyada en çok izlenen dizilerden biri olan Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm sızdırıldı. Pazartesi gününü bekleyenler Game of Thrones dizisinin 7. sezon 4. bölümünü google üzerinde aramaya başladı. Yayıncı kanal HBO'nun hacklenmesinin ardından Game of Thrones senaryosu da sızdırılmıştı.

game-of-thrones-final.jpg

Geçtiğimiz günlerde hacklenen HBO bu sızıntılara engel olabilecek mi bilinmiyor. Sunucuların hacklenmesinin ardından içinde Game of Thrones 7. sezon bölümleri de olan 1 TB’tın üzerindeki veriler internete sızmıştı. Bugünkü sızıntıyla 240P görüntü kalitesindeki Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm internette aratılmaya başlandı. Yeni bölümü korsan yayınlarla izlememenizi tavsiye ederiz. Game of Thrones 7. sezon 4. bölümü pazertesi günü HBO’da yayınlanacak.
Sunuculara girmeyi başaran kişinin sunuculardan neleri kopyaladığı henüz bilinmiyor. Fakat bilinen şey, HBO'nun sunucularından yaklaşık 1.5 TB'lık dosyanın çalınmış olduğu. Game of Thrones'un yeni bölümlerinin kopyalanmış olması durumunda şu anda bütün torrent sitelerinde yer alacağını düşünecek olursak, muhtemelen yeni bölümleri sorun yaşamadan haftalık olarak izlemeye devam edebileceğiz gibi görünüyor.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
4. Bölüm yayınlandı. Çok merak ettiğim için bende izlemiş bulunuyorum :)