Haven New Player Questleri

Konusu 'DUYURU ve GÜNCELLEMELER / NOTIFICATIONS & UPDATES' forumundadır ve Kairos tarafından 15 Nisan 2016 başlatılmıştır.

 1. Kairos

  Kairos Quingis Staff Yönetici

  Mesajlar:
  27
  Beğenileri:
  2
  Ödül Puanları:
  8
  Trammel Haven da Yeni oyuncuların bazı yetenekleri geliştirmeleri için görevler vardır .Trammel sunucumuzda şuan kapalı olduğu için bu görevleri alacağınız NPC lerin bir kısmını Warriors Training alanına taşıdık. Bu görevler sadece bir kez tamamlanabilir. Quest kabul edildikten sonra , her 0.5 beceri(skill) kazanımlarında beceri kazanım hızı yaklaşık 0,2 hızlanmaktadır. Hızlandırılmış skillgain beceri puan etkileri beceri 50 ye ulaştığında normale döner.

  Bu NPC lerden skillerinizi 400 GP ödeyerek 40 a kadar teach edebilirsiniz. NPC den Quest aldığınızda sizden skilinizi 50 ye ulaştırmanızı isteyecek 50 ulaştığınızda questi tamamlamış oluyorsunuz. Quest aldığınız NPC ye gidip ödülünüzü alıyorsunuz. Şuan aktif olan NPC ler Questleri ve Rewardları aşağıda paylaştım. Dilerseniz http://www.uoguide.com/New_player_quest linkini ziyaret edip questlerin tamamını inceleyebilirsiniz.

  Warriors Training Area
   

Sayfayı Paylaş