Df sıkıntısı.

Malefiz

Yeni Üye
28 Kas 2017
3
0
1
36
Df ye girdim ve kasayım dedim bir anda clientim çöktü ve bir daha girdiğim de hayvanlarımı bulamadım.. Stalla gittiğinin farkındayım sadece df de stala gitmese ve oyuna girildiğinde tekrar hayvanlarımı resleyip devam edebilsek gayet iyi olacak.

sadece client çökmesi değil internette gidebilir ve her defasında dışarı çıkıp hayvanları alıp geri girmekten gerçekten sıkıldım..

Eren Bey,

Herkesin kendine göre bir doğrusu vardır. Ancak herkesin doğrularına göre sistem hazırlanmıyor. Varolan bir doğru var ona göre sistem yazılmaktadır. Bu sebepten dolayı istediğiniz değişiklik yapılmayacaktır.

Bilgilerinize..

Ben yanlış bir istek de mi bulundum??? hangi orjinal server da tüm dünyada oyundan düştüğünde hayvanlar stala atılıyor. Bide ben bunu tüm dünyada değil sadece df de olmasından yanayım peki ne yapacaz onu çözemedim. Hergün df den çıkıp hayvanlarımı alıp gerimi girecem anlamadım kı ???? bu nasıl bir doğru...

neyse yaptığınız gibi olsun iyi çalışmalar...

imkansız eren bursa da ben ankarada :D.. D200 karayolu üzerinden 387,5 km.. :D

Malefiz,

Eğer ölü isen yaratıkların stable düşer. Bilmediğini var sayıyorum. Eğer tekrar canlanıp logout login olursan yaratıklar yanına tekrar gelecektir.

Bilgine..

Son düzenleme: