Bilemedim

alleiera

Yeni Üye
8 Ocak 2017
15
3
3
35
herkez gibi oyun sürekli aklımda. ama aosdan ötesini acan pek server yok.olanlarda ucmus gitmis durumda. quingis gecen senelerde bir daha açmıştı böyle bi server. bug vs falan üstüne bide edit cıktı. sizce gidişat ne durumda başlanır mı başlanmaz mı? söylicek birşeyleri olan var mı arkadaşlar?

Merhaba,

Şikayet bölümünde yazdiklarinizi sadece yetkililer gormektedir. Önceki sunucu ile suandaki mevcut hali arasında dağlar fark bulunmaktadir. O günden bugune kodlari gelistirdik ve duzelttik. Edit konusunda daha once olmus evet fakat gorevli olarak benim disimda yeni 2 arkadasim var eminim tenezzul etmezler. Takdir sizin..

Bilgilerinize.

İyi Günler

Son düzenleme:
Merhaba,
Quingis'in tekrar açılması için ısrar edenlerdenim ve nisan 2015'de tekrar açıldığından beri serverda oynuyorum. Oyuncu sayisi hicbir zaman tekil 10'u gecmemistir diyebilirim. Son zamanlarda 3-4 kisiydik. 8-9 ayda bir guildin ya da oyuncunun serverda başlamak için böyle bir talebi olduğunu duymadım. Serverda halen devam eden en eski oyuncu olarak yetkililerin oyuncu sayısını önemsemediğini söyleyebilirim ve böyle bir olaya yanaşmayacakları konusunda da güvenim tam. Birkaç gündür Time of Legends'a geçişin mail yoluyla ve WoU'da duyurulması ile oyuncu sayısında artış oldu. Yeni gelen oyuncuların çoğuyla da Skype odasında konuşuyorum, herkes edit olayından muzdarip olarak gelmiş ve kendi halinde keyif alarak UO oynama peşindeki düzgün insanlar. Bu konuda bir şüphen olmasın. Skype odasına forum anasayfasında sağ üstteki linkten katılırsan sen de bunu göreceksin zaten.

İyi oyunlar...

Bütün Quingis serverlarında oynadım. Bu oynadığım son hali muhteşem Pvp meraklısı birisiyken şuan Pvm daha keyiflli geliyor. Yaşını başını almış adamlar var işin başında ve oyuncularda öyle bence edit olmayacaktır. Bu serverda para kazanma amacı güdülmüyor.

tai den ve pvpden baska bırsey bılmeyen bırısıyım. 14 Seneden fazla olmustur ultıma hayatımda toplasanız ortalama haftada 3 4 saat tamer oynayan bırısıyım. O Derece tamerden ıgrenıyorum. BUrda pvp yok. Burda actıon olmasada adam yerıne dire wolf keserım yıne actımı yaparım :) Nasıl olsa ayni şey. Şaka bi yana güzel sunucu vakıt buldukca takılıp eylenıyoruz. En azından tokenle df poınt alıp artı dusurulmuyor :)

Merhaba bende indiriyorum, geliyorum aranıza pve pvp herşey uyar :) player sayısı ile işimiz yok maksat eğlence

oyuna gireceğim şimdi her türlü yardım kabul edilir :) tamer kasarak başıyorum. fazla ucuk yardım istemiyorum kendim kasmak istiyorum ^^

oyun icinde pm filan atılabiliyor mu nasıl ulaşabilirim size? Elizabeth Wolf

Appcenter de tame kasıyorum şuan

servera başlayalı 20 gün oldu ve diyebilirim ki eski halinden eser yok.Ortam gayet iyi. Adminler yeterince ilgileniyolar. hata, bug vs olduğunda çok çabuk düzeltiliyor. son versiyon olmasından da kaynaklı olabilir ama bence Tartışmasız bugüne kadar açılmış en güzel server.

• Beğen
Reactions: fokudu and Equinox