17.04.2017 Yenilikler ve Güncellemeler Hakkında

Konusu 'YARDIM, SORU-CEVAP / HELP, Q&A' forumundadır ve Sperasia Fenits tarafından 18 Nisan 2017 başlatılmıştır.

 1. Sperasia Fenits

  Sperasia Fenits SOD

  Mesajlar:
  11
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  şimdi ilk 2 madde hakkında merakımı cezbeden şeyler var

  1. bunca zamandır sizin kurduğunuz sisteme göre kasan insanlar ne olacak ?
  2. sistem değiştirilirken bu durumun pek umursanmadığını gördüm mağlesef bu böyle devam edecekmi yani bundan sonra böyle diyip kim ne yaparsa yapsın mantığı devammıdır.

  yanlış anlaşılsın istemem belki bu sistem daha iyidir ama böyle bi değişiklik önceki sisteme göre kasmış insanlar umursanmadan yapılmamalı kanaatindeyim.. illa geçileceksede bitti bodcularınızı sildik aylardır toplayıp biriktirdiğiniz bodlar değersizleşti demek yerine örneğin 1 aylık bi periyot içindeki kademeli bi geçiş veya bu tip kimseyi mağdur etmeyecek bi sistem daha hoş olurdu sanki.
   
  Son düzenleme: 18 Nisan 2017
 2. Argalep

  Argalep Administrator Yönetici

  Mesajlar:
  227
  Beğenileri:
  26
  Ödül Puanları:
  28
  Merhaba,

  Eski BOD haklarınız silinmemiştir ve oyuncularınızın üzerinde saklı tutuluyordur. Diğer craft skillerinde bod sistemini aktif etmek için bu değişikliği yapmamız gerekiyordu. Bod transfer sistemi bu sistem ile uyumlu olmamaktadır. BOD'ların ödül değerlerinde herhangi bir düşme olmamıştır. Sadece ödüller puana çevrilmiştir. Eskiden hangi BOD'dan hangi ödülü alıyorsanız. Şuanda aynı BOD'dan eski ödülü almak için gerekli puanı alıyorsunuz. Bir süre yeni BOD sistemi takip edilecektir. Gidişata göre tekrar değerlendirilecektir.

  İyi Günler..
   

Sayfayı Paylaş