Ölmeden önce 'uzaylıların' fotoğraflarını yayınladı

Argalep

Administrator
Yönetici
1 Ağu 2014
210
38
28
İstanbul
www.quingis.com
Ünlü bilim adamı ölmeden önce kendisini kayıt altına alarak ABD'de çok gizli projelerin yürütüldüğü Nevada eyaletindeki “Area 51” olarak adlandırılan askeri üstte dünyaya ziyarete gelen uzaylıların varlığıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz Ağustos ayında kaydedilen videoda ABD’li ünlü bilim adamı Boyd Bushman bu merkezde mühendis olarak çalışırken gizlice ele geçirilmiş uzaylıların fotoğraflarını yayınladı. Bushman ABD’li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilimadamının varlığına şahit olduğunu söyledi.

Boyd Bushman çekilen fotoğrafları delil olarak göstererek kayıt altına aldığı videoda Area 51 merkezinde ele geçirilen uzaylıların iki tür olduğuna işaret etti. Uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olanların “Quintumnia” adlı bir gezegenden dünyaya geldiklerini ileri süren Bushman Nevada’daki üste çalışanların bunları iki gruba ayırmasının nedeni olarak da birinin dünyalılara daha yakın olduğunu diğer grubun ise daha düşmanca bir tavır gösterdiğini iddia etti.

40 yılı aşkın tetkik ve patent üzerine çalışmalar yapan Boyd Bushman aralarında Hughes Aircraft, General Dynamics, Lockheed Martin ve Texas Instruments gibi şirketlerde önemli araştırmalarda bulundu.Bushman’ın bu itiraflarına ABD’den henüz bir yalanlama gelmedi.

Video İzle
 

Ekli dosyalar

  • 26526285.jpg
    26526285.jpg
    31.8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
bu bölgeyi uzun zaman araştıran biri olarak küllüyen yalan olduğunu düşünen bir grup var teorileri ise zamanı geldiğinde bazı güçlerin Dünyaya uzaydan saldırıp topu uzaylılara atacakları yönünde.
 
Doğru ya da yalan hayatımıza bi bilinmeyenlik bi ilginçlik katıyor. Teorisi yeter
 
Kesinlikle farklı konulara değinmek isteyen Arrivals belgeselinin 50 bölümümü izleyebilir bakış açınızı tamamiyle değiştirebilecek bir belgeseler bunlardanda bahsediliyor her bölüm 10 dakika kısa kısa izleyebilirsiniz türkçe altyazısı youtubeda bulunmaktadır.
 
Ben videodaki adamın da uzaylı olduğundan şüphelendim. =)
 
Devlete çalışan pilot, ajan, diplomat ölmeden önce konuştu/anlattı vs. böyle uyduruk video çok fazla var. Bizim sabah programlarına bakınca ne kadar aptallar diyoruz ya? Amerikan'larda daha öte dangalaklar da var. Beni uzaylı kaçırdı diyen adam sayısı bile binlerce. Rating ya da ilgi çekmek için saçmalıyorlar.

Ayrıca o kartonların arkasında kütahya porselen yazıyor :p
 
Ben uzaylıların var olabileceğine inananlardanım. Ancak, bize dayatılan şekliyle değil. Yani tüm dünyada çıkarlar uzaylı haber leri bana pek samimi gelmiyor.